Spojte několik účinných opatření v jedno

12. 8. 2018 Off By

Je marné zahlcovat se otázkami typu: Jak je možné, že existují lidé, kteří si dovolí sáhnout na cizí majetek? Odpovědí si nepomůžete. Ani nevyřešíte problém. Jen zjistíte spoustu faktů o tom, že lidé chtějí k rychlým a velkým penězům přijít bez práce. A to Vás jen může naštvat.
Takže přestaňte přemýšlet o věcech, které nemůžete změnit a nezměníte. A začněte přemýšlet o věcech, které změnit můžete a změňte je!
Vytřete nenechavcům zrak!
vrata před skladem.jpg

Sklady u Vaší výrobní haly jsou prostorné a zaberou spoustu poměrně nepřehledného místa. Vaším úkolem je ochránit je! Existuje docela dost účinných opatření, která Vám dozajista pomohou k poklesu krádeží.
· Začněte osvětlením . Vyměňte dosavadní lampy za výkonnější. Přece jenom je umělé denní světlo za tmy už prvním úskalím pro případné lapky, kteří se chtějí obohatit na Váš úkor.
· Nechte si zapojit kamerový systém, který Vám předvede, co všechno se v noci děje na Vašem firemním pozemku!
· Zaplaťte nočního hlídače se psem, který bude obcházet Vaše sklady v pravidelných intervalech.
· Nechte svůj pozemek napojit na centrální bezpečnostní pult ochrany majetku. Profesionální bezpečnostní služba bude reagovat rychle a spolehlivě.
· Nezapomeňte ani na zvuk alarmu, který se spustí, kdykoliv někdo začne páčit vrata vedoucích do skladů.
nejlepší bezpečnostní společnost london uk.jpg
Spočítejte si náklady na zabezpečení Vašeho celého objektu a porovnejte je se ztrátami za poslední měsíc. Nemusíte mít všechna opatření naráz. Zkuste jen několik z nich zkombinovat a věřte, že se Vám vyplatí zabezpečení skladů jen několika variantami. Nebo to zkuste postupně. Nejdříve osvětlení, potom hlídače a posléze napojení na centrální bezpečnostní pult. Vy nakonec budete nejlépe vědět, jaká opatření budou nejúčinnější. A hlavně jakých využijete pro ochranu firemního majetku! Takové provozní náklady se vyplatí.