Solární sprcha

18. 7. 2020 Off By

Bydlíte v domečku a máte na zahradě nádherný velký bazén, který dominuje vaší elegantní zahradě? Všechno je již zařízené a jediné, na co jste zapomněli je sprcha u bazénu, aby nedocházelo k znečišťování. Do bazénu si můžete dotáhnout různé nečistoty, které nemusíte ani vidět. Jen když si uvědomíte, že je perné léto a vy se na sluníčku zpotíte. Už samotný pot je nežádoucí nečistota a to nemluvím, když chodíte po zahradě na boso a máte špinavé nohy od prachu, trávy a písku.

manor-house-2359884_960_720

Nechce se vám rozkopávat celá zahrada jen proto abyste si mohli připojit teplou a studenou vodu do zahradní sprchy? Máme pro vás jednoduché a velmi efektivní řešení. Pořiďte si solární sprchu https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha. Jediné, co k ní budete potřebovat, je rozvod nezávadné vody, která nebude poškozovat vaši pokožku. Žádný elektrický či tepelný zdroj už nebude potřeba. O vše se postará solární ohřev.

sprcha

Sprchy jsou z kvalitního tvrdého plastu a lze je připevnit na různé povrchy. Jakmile je nainstalujete na jedno místo stávají se nepřenosné. Pro jejich změnu je nutné znovu demontovat a posléze přemístit na lépe osvětlené místo. Sprchy mají různé tvary a designy. Můžete si vybrat barevnou nebo elegantní moderní imitaci silného potrubí. Každá sprcha je jedinečná a pomůže vám v udržování čistoty v bazénu, ale i v osvěžením během parných dnů. Rozhodně se bude hodit.

Sprchy se liší ve vzhledu, provedení, kvalitě a cenové relaci. Blue Rainbow 3 solární sprcha je designově velmi elegantní.

  • Je vyrobena z hliníku s černým nátěrem, který zvyšuje odolnost a životnost sprchy.

  • Patří mezi třetí třídu, která je vybavena pákovou baterií s nastavitelnou teplotou.

  • Sprcha má nádrž na čtyřicet litrů, která je nakumulovaná v tanku solární sprchy, kde dochází k jejímu ohřevu.

  • Sprcha je vybavena kohoutem na mytí nohou, který můžete využít na napojení zahradní hadice.

  • Sprcha je vybavena mixážním mechanismem, který vám přesně namíchá danou teplotu vody, kterou si nastavíte na pákové baterii. Má klasicky červenou barvu pro teplou vodu a modrou barvu pro vodu studenou

  • Sprcha je instalována pomocí kotvící patky, kde ji napojíte na přívod vody pomocí hadice.

  • Solární sprcha je vysoká dvě stě čtrnáct centimetrů a váží jedenáct kilo. Díky její délce ji dováží pouze dopravce FOFR.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup