Ruční práce

27. 5. 2022 Off By

Zemní a výkopové práce http://servisvirivychvan.cz/sluzby/vykopove-prace/ jsou podle mě málo oceňované práce, protože si to hodně lidí myslí, že je to velmi lehká a jednoduchá práce. Ale ve skutečnosti to tak není. A to ani zdaleka. Jen si zkuste představit, co byste dělali, kdybyste museli vykopat díru do země třeba na bazén? Kdybyste stavěli bazén a chtěli ho dát do země. Myslím, že to nebude jen tak jednoduché, protože když v tom nejste odborník, tak vám to je těžko půjde. Já se musím přiznat, že jsem něco podobného už dělala. Víte, žiji sama se synem, a tak je jasné, že si něco doma musím dělat sama. Nyní na zahradě stavíme, budu si dělat přístavbu, abych si zvětšila současné bydlení. Zemní a výkopové práce by se mi hodně hodily, jenže já potřebuji taky dost peněz šetřit, protože materiál je hodně drahý, takže si nemůžu dovolit platit ještě zedníky a kopáče. A tak jsem si řekla , že si něco na zahradě na výstavbě udělám sama. A jak jsem řekla, tak jsme taky udělala. Zemní a výkopové práce jsem prvně volat chtěla, ale když jsme viděla ty šílené ceny, tak jsem si řekla, že si to raději udělám sama.

Zemní práce jsou náročné.

Jen jsem si tedy objednala bagr na vyhloubení díry, protože metr bych se asi neprohrabala. Jenže když pak bagr odjel, tak za sebou nechal opravdu velký binec. Zemní a výkopové práce jsou sice náročné a drahé, ale v té době bych asi zaplatila všechno, jak jsem měla na zahradě velký bordel. A tak jsem si musela vzít do rukou lopatky a jít bordel oddělat sama.

Nad řemeslo není!

Byly to velké kusy hlíny, která zavazela a musela být pryč, protože se tam za dva dny měl lít beton. Byla jsem docela dost zoufalá, protože jsem nevěděla, jak dlouho to bude trvat. No musím říct, že mi to trvalo dva dny, takže se beton musel přeobjednat na jiný den, protože jsem vůbec nic nestíhala, navíc jsem byla na sebe naštvaná, že jsem si raději měla zaplatit zedníky nebo kopáče, protože mám nyní na rukou tak velké boláky a modřiny, že jsem nemohla bolestí ani spát. Bohužel jsem udělala chybu. Vím, že zemní a výkopové práce se většinou hodí.