Pronájem automobilů

18. 7. 2021 Off By

Každému z nás se někdy stane, že jeho vůz prostě doslouží, nebo se porouchá. V takovém případě se můžete obrátit na rodinu, nebo na přátelé, kteří by Vám mohli jejich automobil půjčit. Pokud však Vaši přátelé, či rodina auto také potřebují, tak se obraťte na půjčovnu aut Praha https://autopujcovna-milan.cz/. Ta Vám poskytne automobil na zavolání a to za velice příjemné ceny.

Půjčovna (4)

Autopůjčovny jsou v dnešní době na velice velké úrovni a poskytnou Vám kvalitní vozy, které jsou nejen čisté, ale také spolehlivé. Mimo obyčejné osobní auta zapůjčují také minibusy, či transportéry. Samozřejmostí je také placení pronájmu platební kartou a přistavení auta zdarma po Praze i na letiště Václava Havla. Navíc tato půjčovna zapůjčuje vozy na krátkodobí a dlouhodobí pronájem a to v nadstandartní výbavě.

Na webových stránkách se můžete podívat na přehlednou nabídku vozů, u kterých najdete také jejich výbavu. Můžete tak mít automobil s imobilizérem, se zámkem na řadicí páku, s centrálním zamykáním a podobné věci. U každého auta je také k vidění jeho cena za pronajaté dny. Můžete se tedy podívat, kolik Vás vyjde pronájem na 3 dny, nebo pronájem na jeden měsíc. Navíc také nabízejí výhodné víkendové ceny. Tento pronájem se dokonale hodí na víkendoví výlet.

Půjčovna (3)

Ke každému pronájmu jsou zahrnuty služby, kterou jsou poskytovány k vozu zdarma. Mezi takové služby patří neomezený počet kilometrů po České republice, zákonné a havarijní pojištění v tuzemsku i Evropě, zdarma přistavení vozu po Praze i na letišti Václava Havla. Mezi další výhody patří dálniční známka pro celou Českou republiku, půjčení dětské sedačky, či podsedáku, zapůjčení sněžných řetězů a centrální zamykání u všech automobilů. Navíc nejsou automobily polepeny žádnou reklamou, tudíž s nimi můžete vyjet i na svatbu, či jinou příležitost.

Pokud se Vám tedy Váš vůz porouchal a teď nemáte s čím jet na schůzku, nebo do práce, tak se obraťte na pronájem vozu. Zaručeně si zde vyberete vůz, který Vám bude vyhovovat.