Problémy s erekcí

Problémy s erekcí

23. 7. 2023 Off By


Muži ve středním věku řeší nejrůznější problémy. Nejen v osobním a pracovním světě, ale také ve zdravotním. Jak stárneme, naše tělo začne být více opotřebované a mohou se objevit různé zdravotní problémy. Bolest zad, kloubů, vysoký tlak, vysoký cholesterol, vysoký cukr v krvi. A také se objevují problémy s erekcí.

sex

Problémy s erekcí jsou něco, s čím se potýká více lidí, než kdy dříve. Čím to může být? Určitě je za tím náš životní styl, mimo jiných faktorů. Jednou z věcí, která naši erekci ovlivňuje, je třeba psychická pohoda. A lidé trpí duševními problémy více, než kdy dřív. Rozvoje závislostí, jako je požívání alkoholu nebo kouření také souvisí s tím, že hledáme úniky z našich psychických problémů. A i když se zvýšila edukace ohledně zdravé stravy, trpí lidstvo nejvíce obezitou za mnoho posledních let. A i obezita má vliv na naší erekci.

Jak z toho tedy ven? Jednou z věcí je samozřejmě změnit životní styl, což se určitě doporučuje. Může to vyřešit vaše problémy s erekcí, a také sloužit do budoucna jako prevence proti nejrůznějším civilizačním onemocněním. Ale změna životního stylu je běh na dlouhou trať. Jak řešit to, když potřebujeme s naší erekcí pomoci hned?

sex

Určitě jste někdy slyšeli slovo viagra. Malé modré pilulky, které mají vliv na naši erekci. Užívají se před sexuálním stykem a způsobí u mužů to, že dosáhnou erekce, i když to pro ně jinak není možné.

Jak takovou viagru ale získat? Volný prodej viagry je u nás zakázaný. Když potřebujete viagru, musíte si nejprve zajít ke svému lékaři, a ten vám případně napíše na viagru recept. Volný prodej je zakázaný téměř v celé Evropě, takže ho nemáte šanci nikde sehnat nijak volně. Lékař vás vyšetří, a rozhodne, zda je u vás vhodné užívat viagru nebo naopak zvolit něco jiného pro léčbu poruch vaší erekce. Nestyďte se požádat lékaře o pomoc.