Plastové sáčky s klopou můžete používat opakovaně

Plastové sáčky s klopou můžete používat opakovaně

24. 11. 2018 Off By


Jestliže právě zvažujete, který balicí materiál bude ideální pro balení vašeho zboží, pak by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout polypropylenové sáčky s klopou.
košík s kurzorem
Sáčky klopou vyrobené z polypropylenu mají hned několik velkých výhod, které z nich dělají ideální balicí materiál.
Ve srovnání s jinými plastovými sáčky jsou ty z polypropylenu charakteristické vysokou průhledností a také leskem. Jsou lehké, pevné a hladké. Jejich typickou součástí je samolepicí lišta, kterou můžete používat opakovaně, což znamená, že svou dokonalou přilnavost neztrácí ani po několika použitích, kdy sáček rozlepíte a následně znovu zalepíte. Můžete jej tak znovu použít i poté, co do něj přidáte další kus zboží anebo když toto zboží rozbalíte, abyste jej mohli prezentovat svým zákazníkům.
A o to zde jistě jde – zboží takto zabalené vypadá velice hezky, a navíc se jedná o veskrze praktické balení.
Na výběr máte ze sáčků o dvou tloušťkách o síle 30 a 40 mikrometrů, a také z možností objednat si sáčky se vzduchovými otvory či bez nich. Vzduchové otvory slouží ke snadnému vytlačení vzduchu obsaženého v balíčku, ovšem kvůli těmto otvorům nejsou příliš vhodné pro balení sypkého zboží anebo zboží, které by nemělo navlhnout. Naopak jsou ideální pro balení textilu či tiskovin.
muž s balíkem
Jistě vás potěší, jak snadná je manipulace s tímto balicím materiálem. Stačí vzít sáček, otvorem vložit dovnitř konkrétní věc a přelepit samolepicí lištu. Nic víc v tom nehledejte, nemusíte používat lepicí pásku ani jiné potřeby.
Výhodné na jejich použití je jistě i to, že jsou velice skladné a nezaberou vám příliš mnoho místa, ani když si je objednáte v počtu několika tisíc. Ba naopak, taková objednávka se vám jednoznačně vyplatí, kvůli tomu, že čím více kusů objednáte, tím výhodnější cenu za kus získáte. Objednávat můžete jak balení po sto, tak po tisíci kusech. Doprava je velice rychlá a zboží je expedováno ihned, takže u vás může být již následující den.