Nikotin bez zápachu

Nikotin bez zápachu

13. 4. 2024 Off By


Kouření je bezesporu jedním z nejrozšířenějších zlozvyků vůbec. Jistě i vy znáte někoho kdo kouří a nebo jste dokonce i vy sami kuřáci. Snad každý kuřák začíná u cigaret a někdo přejde třeba na žvýkací tabák nebo na doutníky. Největší podíl mají ale mezi kuřáky právě cigarety, které jsou ale nejvíce nenáviděné mezi nekuřáky. A důvod je prostý, jednoduše jsou cítit a to hodně. Cigarety zapáchají natolik, že kouř z nich obtěžuje široké okolí. A protože značné části kuřáků bylo jedno komu kouří pod nosem, vznikl tak velký boj mezi kuřáky a nekuřáky. A dopadlo to tak, že kouření bylo zakázáno na mnoha veřejných místech.

cigareta odmítnutí

Naštěstí byly vyvinuty náhražky v podobě elektronické cigarety nebo jednorázové cigarety. Jsou daleko tolerovanější než běžná cigareta a jejich obrovskou výhodou je, že se mohou kouřit i na místech, kde je normálně kouření zakázáno. Kouříte a chcete najít něco co nebude vašemu okolí vadit? Chcete si zapálit i mezi přáteli a rodinou, kteří nekouří? Pak je pro vás ideální právě alternativa v podobě šetrnější elektronické cigarety.

žena kouření

Jednorázová elektronická cigareta funguje jednoduše. Protože je to jednorázové zařízení, není potřeba ji nabíjet. Jakmile ji dokouříte, musí se vyhodit. Stojí ale pár korun a vydrží vám až týden. Prodává ji mnoho výrobců a zaujme vás především moderní design. Spousta z nich se vyrábí ve výrazných barvách, takže pokud vás nezaujala klasická elektronická cigareta, ta jednorázová vás nejspíš zaujmout dokáže. Můžete si vybrat z mnoha příchutí. Vyrábí se samozřejmě varianty s nikotinem i bez něj. Jednorázová cigareta se používá jednoduše – jednoduše začnete šlukovat a nic víc není potřeba. Nemá žádné tlačítko a nemá se na ní co pokazit. Hodí se tedy i pro starší lidi, kteří se nechtějí učit zacházet s běžnou elektronickou cigaretou.