Nekažte si podnikový večírek škrtící podprsenkou

Nekažte si podnikový večírek škrtící podprsenkou

12. 2. 2024 Off By


Pracujete ve firmě, v níž si rozumíte s vašimi kolegy, s nimiž také občas organizujete různé akce, například výlety na kolech nebo vodácké výpravy? A pořádáte každý rok i tradiční vánoční setkání ve formě rautu s občerstvením, který se koná v reprezentativních prostorách některého z pražských hotelů? Právě tam je báječná příležitost obléknout se do sváteční garderoby a dát si záležet na svém zevnějšku, aby z vás byla atraktivní „kočka“. Když se žena oblékne do oděvu, co jí vysloveně sluší svým střihem, koncepcí, barvami či samotnou látkou, bývá to někdy více svůdné, než kdybyste byla mezi lidmi polonahá či zcela nahá. Šaty dovedou krásu ženského těla významně podtrhnout, a máte-li vytříbený vkus, mohou se pak na večírku dít až neuvěřitelné věci.

žena na houpačce

Součástí přípravného procesu oblékání na večírek je i rozhodování, zda si pod šaty obléknout podprsenku. Někdy je to docela náročné dilema, protože na jedné straně podprsenka nesmírně škrtí, svědí a škrábe, což působí neblaze na psychiku a dobrou náladu, a na druhé straně víme, že udržuje ňadra v pevné poloze a zároveň nejsou vidět bradavky.

žena v šatech

Máme pro vás tip na lepší řešení. Vyměňte podprsenku za kryty na bradavky lifties.cz, a máte klid. Bez podprsenky se budete cítit dostatečně volně a pohodlně a kryty na bradavkách zaručí, že nebudou viditelné ze žádného úhlu pohledu. Jakmile jsou bradavky skryté, vaše krásná ňadra mohou plně dominovat vašemu vzezření, ale zároveň není hlavní sexuální stimulant k dispozici, a můžete se v poklidu věnovat jakékoli zábavě i mezi mužskou částí osazenstva.

A jestliže se s někým z nich seznámíte tak, že mezi vámi vznikne opravdová láska a přitažlivost bude oboustranná, své bradavky pak odhalíte pouze jemu, nezapomínejte, že muži po bradavkách doslova prahnou, chtějí se jich dotýkat, mazlit se s nimi a mít je ve své blízkosti pokud možno 24 hodin denně.