Moje děti a děti mé kamarádky

16. 8. 2022 Off By

Pokud je něco, co je více než dobré, pak je to to, když máte děti vy i vaše kamarádka. Pokud jsou děti již větší, rozhodně by nebylo na škodu, pokud byste s vašimi dětmi vyrazili například do parku, kde je i možnost občerstvení, což znamená, že vy byste si s kamarádkou mohla vychutnat dobrou kávu a děti by si mohly hrát.

Je mnoho maminek, které takto tráví svůj čas a velmi jim to vyhovuje. Je možné, že i pro vás by mohlo být něco takového něčím, co oceníte.

Jestliže jsou vaše děti již větší a víte, že by si v parku jistě vyhrály, určitě se domluvte se svou kamarádkou, zda nenaplánujete celý den nebo alespoň odpoledne v parku, kde se děti vyřádí a vy si popovídáte. Je jasné, že je potřeba, aby byl člověk neustále ve střehu a děti hlídal, ale budete si přitom moct s někým popovídat, což jistě není na škodu a to zejména, pokud jste od rána do večera sama s dětmi. Člověk občas potřebuje někoho, s kým si bude moct povyprávět, co je nového apod.

dvě dívky

Jistě vaše kamarádka na tento nápad přistoupí, protože jistě i její děti budou rády za to, když si budou moct hrát na hřišti a to ještě navíc s někým jiným, než jen se svým sourozencem.

Věřte, že by něco takového vyhovovalo všem. Naplánujte společně, který den a v kolik hodin vyrazíte. Místo jistě nebude takový problém, protože existuje mnoho míst, kde se dá nějakým způsobem zabavit.

dvě kamarádky

Nejen města, ale i vesnice nabízejí místa, kam mohou chodit maminky s dětma a kde mohou na chvíli myslet na něco jiného než na to, co všechno je potřeba udělat v domácnosti.

Jistě všichni z okolí pochopí, že něco takového, jako je vyrazit někam na hřiště, pomůže jak mamince, tak i dítěti.

Je možné, že dané děti to natolik unaví, že poté se nezmůžou na nic jiného, než jen na spánek. I to se stává. Pokud se tak stane i ve vašem případě, alespoň budete mít čas na úklid či něco jiného, co je zrovna potřeba udělat.