Když není na podnikání

14. 1. 2023 Off By

V podnikání platí, že kdo maže, ten jede. Ovšem se svými vlastními penězi vloženými do svého podnikání by to nikdo obvykle moc daleko nedotáhnul. To je možné snad jedině u docela drobných podnikatelů, kterým stačí vydělat si pár korun na svoji obživu a nic víc. Jenže většina podniků je přece jenom větších až velkých, většina podnikatelů si nechce vydělávat jenom nějaké ty drobné, a tak se musí rozjíždět byznys ve velkém. A to si žádá i velké vklady, investice do toho, co má i hodně vynášet. A je pochopitelné, že zatímco pár korun dá dohromady každý, je tomu v případě potřeby velkých peněz jinak. Pakatel se vždycky nějak sežene, jenže sehnat ranec peněz, které by se daly do podniku investovat, už žádná hračka není.

eura bankovky

A když někdo potřebuje do svého podnikání velké peníze vložit, ale bohužel je nemá? Dalo by se říci, že když není kde brát, prostě se podnikat nebude. Že ten, kdo nemá peníze na investice, zkrátka může (a musí) na své podnikání zapomenout.

Jenže ve skutečnosti vlastně nemusí. Když do toho někdo nemůže investovat peníze svoje, může přece použít i peníze cizí. Může si na své podnikání půjčit. A stačí k tomu jenom docela málo – prostě oslovit někoho, kdo půjčky nabízí, a peníze od něj přijmout. https://support.office.com/cs-cz/article/zkontrolujte-p%25C5%2599ijmout-odm%25C3%25ADtnout-sledovan%25C3%25BDch-zm%25C4%259Bn-a-koment%25C3%25A1%25C5%2599%25C5%25AF-8af4088d-365f-4461-a75b-35c4fc7dbabd

bankovky eura

Jenže větší a velké peníze nikdo žádnému podnikateli jen tak nepůjčí. Tady je nejdřív potřeba zaručit se za splácení tak, jak si to poskytovatel dané půjčky žádá. Tady musí být žadatel dokonalý. A když není, neuspěje.

A když někdo potřebuje peníze pro podnikání, ale jinde mu není přáno, je záhodno řešit to s využitím hypotéky bez registru. Protože tu mohou dostat i podnikatelé s nízkými výnosy a záznamy v registrech dlužníků. A jediné, co se tu musí, je dát nemovitost do zástavy jako záruku řádného splácení. A záhy lze mít k dispozici až 70 procent hodnoty takové nemovitosti až na tři desítky let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup