Kdo je Adéla Vomáčková

7. 11. 2021 Off By

Milujete originální šperky? Já ano. Je to nádherný doplněk našeho oděvu a odráží se v něm naše osobnost, nálada i vkus. Kvalitní šperk, dělaný s láskou je skvělým darem, stejně jako dobrou investicí.

Pár slov o mě Adelvomack.com. Znáte jméno Adéla Vomáčková? Že ne? Tak to musíte jako milovníci šperků rychle napravit. Adéla Vomáčková se narodila roku 1988 v Praze. Protože jsem o ní začala mluvit ve spojitosti se šperky, zajisté tušíte, co je jejím největším koníčkem. Ano. Šperky. Ale na rozdíl od většiny nás šperky nejen ráda nosí a dostává, ona je také vytváří. A to nejen podlé svých návrhů a nápadů, ale také na míru přímo podle Vašich představ a přání.

Perly

Adéla ale není žádný samouk. Pro splnění svého snu udělala opravdu maximum a už od mládí dělala vše proto, aby se jednou mohla živit tím co ji baví – tvorbou šperků.

Studia začala polygrafií a oborem zlatník, klenotník. Pokračovala v Plzni na fakultě designu a umění Ladislava Sutnara oborem design kovu a šperku a svá studia završila na škole v Barceloně, kde rovněž studovala design šperku.

Adéla Vomáčková nevnímá šperky jen jako kus zlata, nebo jiného drahého kovu. A jejich tvorbu nepovažuje jen za nějaký zdroj financí. Dívá se mnohem dál za obzor. Hledá prapodstatu věcí a lidské existence. Každý kousek šperku vnímá jako originál, který jde ruku v ruce s životním příběhem jeho nositele. A to je v České republice opravdu nevšední, originální a přelomové vnímání šperků.

Prsten

Právě kvůli originalitě a hlubšímu poselství upřednostňuje Adéla osobní setkání s člověkem, který si šperk objednává.

Už jen tento samotný přístup je tak nádherný a hluboký, že má člověk chuť si hned nějaký šperk nechat na míru udělat. A co teprve ty nádherné kousky, které tvoří. Neváhejte a podívejte se na originální šperky. Najdete zde informace o Adéle Vomáčkové, nabídku i s ceníkem a informace o tom, jak postupovat, pokud chcete zvolit originální šperk na míru.