Hra versus realita

Hra versus realita

23. 6. 2018 Off By


Máte slabost pro hry na počítači? Nebo se jenom potřebujete odreagovat? Chcete se pobavit s přáteli? Uspořádat nějakou neobvyklou a netradiční akci, která každého příjemně překvapí? Pro muže i ženy, studenty, dospělé nebo i mladší ročníky jsme připravili dvě arény. Vyzkoušejte laser game!

Aztec (1)

Z počítačového světa rovnou do reality

Skočíte ze světa počítačů rovnou do reality. V arénách si můžete vyzkoušet svou opravdovou mušku, jestli umíte dobře mířit a také dobře střílet. Můžete si vybrat z více herních módů, takže vás hra zajité nikdy nezklame. Stále vás bude překvapovat něčím jiným, novým a zajímavým, i když k nám přijdete i po desáté. Máme zde něco pro začátečníky, pokročilé i experty. Vytvořte si tým, který může mít libovolný počet osob a začněte hrát naživo. Dostanete do ruky zbraň takzvanou laserovku. S tou budete pálit a mířit na nepřátele. Nezbytnou výbavou je také vesta, která bude zaznamenávat, zdali jste ještě ve hře, nebo jste již dostali přímý zásah a jste tudíž „mrtví“, takže vypadáváte ze hry.

Vyzkoušejte si hru naživo. Je to opravdu velký rozdíl. Každý typ hry je trochu jiný, proto se nikdy nudit nebudete! Můžete mít omezený počet nábojů, vhodnější pro lidi, kteří už mají tyto hry trochu v merku a znají systém – spíše pro náročnější uživatele. Nebo neomezený počet nábojů a můžete pálit hlava nehlava, vhodné například pro začátečníky, abyste se dobře pobavili a ještě se přitom zasmáli. Chcete trénovat a věnovat se tomu jako expert? V tom případě můžete zvolit náročnější strategii svého týmu. Vytvořte profesionální tým, se kterým porazíte všechny nepřátele.

billboard-left

  • Neseďte jenom doma u počítače a přijďte se bavit!
  • Krásně se odreagujete!
  • Vybijete svou agresi na nepříteli!
  • Trénujete mušku, střelbu na cíl i strategii.
  • Vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií.
  • Dvě arény – tajemný labyrint a aztécké ruiny.
  • 11 typů herních kombinací.
  • Vyzkoušejte různé módy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup