Drobné nezbytnosti pro švadleny, krejčí a všechny, kdo občas šijí

12. 11. 2020 Off By

Každá švadlena či krejčí kromě látek, nití a špendlíků potřebuje ještě spoustu různých doplňků, pomocí kterých dotváří svůj výrobek. Každý, kdo šije, se neobejde bez různých kovových doplňků v závislosti na tom, co právě vytváří.

Pomocníky z kovové galanterie však využijí i výrobci kabelek či peněženek nebo dětských doplňků v podobě klipů na dudlíky. Vlastně i člověk, který nešije na zakázku a jen občas doma něco potřebuje vyspravit nebo přešít, tyto věci využije.

Kvalita je základ i u maličkostí

Kovová galanterie tedy nabízí všechny možné doplňky, které jsou však velmi potřebné a člověk, aniž by si to uvědomoval, je vlastně používá každý den. Patří k nim především patentky, karabinky nebo třeba různé koncovky a zapínání.
Velmi důležité u těchto prvků je jejich kvalita. Vzhledem k tomu, jak často jsou tyto věci používány a namáhány, musí i něco vydržet. Nikdo nechce, aby zapínání přestalo po dvou dnech fungovat, a žádná žena nestojí o to, aby ucho od kabelky upadlo po týdnů nošení.

Velká možnost výběru

Výběr bývá veliký a i dostatečné množství je zajištěno, protože tyhle kovové nezbytnosti většinou potřebujeme ve více kusech. Pro představu, v kovové galanterii také naleznete:

· ozdobné spony na opasek
· ozdobné zapínání na kabelky
· kovové koncovky na šňůrky
· kovové ozdoby do výstřihu
· polotovary na klíčenky
· kovová ucha na tašky
· kuličkové řetízky na poutka
· kroužky na poutka nebo klíče
· magnetická zapínání na kabelky, peněženky i náramky
· a mnoho dalšího

Veškerý nabízený sortiment si můžete prohlédnout a zakoupit online https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/kovova-galanterie.
Samozřejmé je, že většinu těchto nezbytných drobností naleznete v různých velikostech, ale i barevném provedení. Nejčastěji je na výběr mezi platinou, niklem, černým niklem a staromosazí.