Bydlení v bungalovu do L může být splněním životního snu

27. 11. 2022 Off By

Větší přehled o technickém stavu domu

Když předstoupíte před dům typu bungalovu do L, zaujme vás nejen jeho samotný tvar, ale také to, že odtud vidíte na a střešní krytinu. Toto je významný psychologický trik, který poskytuje jistý pocit, že v případě jakéhokoli problému se střechou, s komínovým tělesem, s okapovými svody nebo s hromosvodem lze velmi snadno řešit i svépomocí. Máte přímo od země přehled o technickém stavu vašeho objektu doslova od A do Z a to vám také přináší jisté uklidnění a méně stresu. Zdá se to možná malicherné, ale pocit jistoty z dobrého technického stavu vlastní střechy nad hlavou je něco podobného, jako jízda v autě, které právě prošlo technickou prohlídkou, a vy víte, že vás v jízdě krajinou nezklame.

klíče od domu

Více vzdušnosti

O bungalovech je známo, že jsou velmi vzdušné. Je to docela logické, když si uvědomíte, že každá výšková stavba vám brání ve výhledu a svým způsobem stíní a snižuje vliv slunečního světla na vaši parcelu. S bungalovem máte na zahradě naopak více sluníčka, a to prospívá nejen vám a vašim dětem, ale i rostlinám a domácím zvířatům. Mimochodem víte, že Češi mají v mnoha případech deficit vitamínu D právě z nedostatečného pobytu na slunci?

nové bydlení

Je atraktivní

Příliš vysoké domy působí v krajině někdy jako „pěst na oko“, toto si uvědomíte zejména na horách, kde prakticky neexistují žádné vícepatrové horské chaty. Stylové roubenky si lidé také stavěli přízemní, a v krajině to vypadá přirozeně. Horská roubenka do prostředí perfektně zapadne, zatímco pětipatrový hotel vám tu bude připadat jako nějaký cizorodý vřed. Bungalovy do tvaru písmene L se staví i v přímořských letoviscích, kde nabízí ubytování na mnohem vyšší úrovni, než lidem, kteří tráví v tamní oblasti v hotelových apartmá. Z bungalovu máte rychlý přístup na terasu a k zahradnímu zapuštěnému bazénu, který tamní prostředí skvěle doplní.