Boxy a palety

Boxy a palety

16. 11. 2022 Off By

Vždycky, když jsem pracovala v nějaké práci, tak jsem se setkala s různými přepravkami anebo boxy a taky europaletami. Europalety se využívají opravdu všude, kamkoli jsem přišla. A to například taky v práci, když jsem pracovala v potravinářství. Pracovala jsem jako skladnice. A europalet jsme tam měli opravdu hodně. A jistě si dokážete všichni představit, jaké enormní množství europalet se potřebuje v potravinářství, když je to velký sklad. Opravdu na těchto místech jsou potřeba europalety a další stohovatelné boxy nebo plastové boxy, kam lidé dávají své zboží.

Palety jsou i ze dřeva.

Taky jsem si všimla, že europalety jsou opravdu kvalitní, navíc docela taky levné, takže se dají lehce sehnat a taky koupit. Není potom velice složité, když potřebujete třeba plastové palety nebo europalety vyměnit. Už se mi mnohokrát stalo, že jsem bohužel při práci něco zlomila. A to zrovna bylo minulý týden. Nakládala jsem nové zboží, kde byly těstoviny. A těstoviny jsou ve velkém množství opravdu hodně těžké, i když se to na první podhled nezdá.

Boxy a palety jdou různé velikosti.

Bohužel jsem, jak zakopla o práh nebo co to bylo, tak jsem spadla. To by ale nebylo to nejhorší, ale celá paleta se mi shodila dolů. Málem mě zasypaly těstoviny. Naštěstí všechno dopadlo dobře, ale všimla jsem si, že celá plastová paleta byla zničená, bohužel na boku praskla. Přitom nám šéf říkal, že europalety a taky plastové palety jsou tak odolné, že je jenom tak něco nezničí. Přitom je zničily těstoviny. Samozřejmě, že jsem nic nemusela platit a ani jsem nedostala žádnou pokutu nebo mi nic šéf nestrhnul z výplaty. Byla jsem ráda, ale zase na druhou stranu už jsem měla strach, že nějaké europalety budou třeba vadné neb se mi zase se stane nějaká nehoda. Jsou různé věci, jako například euro palety nebo taky plastové palety taky boxy, které využívají lidé v práci a bez nich by byla práce docela složitá.